O firmie - Kuferek - Przeprowadzki i Transport dla Każdego

O firmie

KUFEREK- przeprowadzki dla każdego!

Ekipa przeprowadzkowa

KUFEREK to firma zajmująca się kompleksową organizacją przeprowadzek dla każdego. Obsługujemy osoby fizyczne oraz firmy.

Nasza firma świadczy usługi transportu i przeprowadzek zarówno w Polsce, jak i pozostałych krajach Europejskich. Nasza działalność obejmuje przeprowadzki m.in. w takich krajach jak Niemcy, Belgia, Holandia czy Austria. Na Nasze 7 – letnie doświadczenie w branży transportu międzynarodowego składają się – transportu typowych ładunków, przeprowadzki prywatne oraz firmowe, spedycja oraz organizacja transportu.

Zadzwoń pod numer 577 022 003 w celu uzyskania szczegółowej oferty! Jesteśmy również na WhatsApp

Firma KUFEREK to nie tylko transport – Naszą misją jest dostarczanie profesjonalnych usług przeprowadzkowych ze szczególną dbałości o mienie klienta, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a w oparciu o doświadczenie proponujemy zawsze najoptymalniejsze rozwiązania.

Dostosowując się do potrzeb naszych klientów prowadzimy usługi przewozowe dużych gabarytów. Transport mebli wymaga odpowiedniego samochodu i ekipy, aby Twoje rzeczy zostały bezpiecznie dostarczone. Ustalamy indywidualną cenę, uwzględniając wszystkie Twoje potrzeby. Zadzwoń do nas i dowiedz się ile dokładnie kosztuje Twój przewóz.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy przeprowadzkowej?

  • Z chwilą pierwszego kontaktu, przydzielimy Ci prywatnego opiekuna, który będzie dla Ciebie dostępny przez całą dobę,
  • Będziesz wolny od żmudnych obowiązków związanych z przeprowadzką,
  • Masz gwarancję, że nic nie uszkodzi się w trakcie transportu,
  • Możesz być spokojny o organizację zagranicznej bądź krajowej przeprowadzki,
  • Masz do dyspozycji specjalistów, którzy zajmują się przeprowadzkami na co dzień.
Jeśli spokój oraz komfort podczas przeprowadzki są dla Ciebie ważne, oraz chcesz aby Twoja przeprowadzka odbyła się szybko i sprawnie wybierz firmę KUFEREK.