Materiały wykorzystywane podczas przeprowadzek - Przeprowadzki kuferek

Materiały wykorzystywane podczas przeprowadzek

Informacje o przeprowadzce

Dziś chcielibyśmy napisać kilka słów o materiałach, które wykorzystujemy podczas naszych przeprowadzek. Dzięki nim przeprowadzka jest lepiej zorganizowana oraz bezpieczna. W zasadzie można także śmiało stwierdzić – bez nich bezproblemowa przeprowadzka nie byłaby możliwa!
Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji! 577-022-003. Zapraszamy do lektury.

 

 

KARTONY
Kartony na przeprowadzke
Dzięki kartonom możemy spakować drobne rzeczy takiej jak dokumenty, książki czy akcesoria kuchenne. Ich dodatkowym atutem jest możliwość dokładnego oznaczenia, dzięki czemu wszystko może od razu trafić na właściwe miejsce.

STRETCH
Stretch do przeprowadzki
Stretch zabezpiecza meble podczas przenoszenia, a także w transporcie. Dzięki niemu unikamy zarysowań naszego mienia oraz chronimy je przed zakurzeniem czy zamoczeniem. Jego ogromnym atutem jest kompaktowy rozmiar oraz spora wydajność.

FOLIA BĄBELKOWA
Folia bąbelkowa do przeprowadzki
Folia doskonale nadaje się do zabezpieczenia delikatnych przedmiotów takich jak szkło, lustra czy elektronika. Dzięki pęcherzykom powietrza jest w stanie wytrzymać spore naciski a także niweluje wstrząsy. Ponieważ folię można używać wielokrotnie a jej cena zakupu jest niewysoka jest bardzo często wykorzystywana

SKRZYNIE TRANSPORTOWE
Skrzynie do przeprowadzki
Przez nas bardzo cenione za możliwość wielokrotnego użytku oraz piętrowalność podczas transportu. W łatwy sposób mogą być przewożone wózkiem, dlatego ich wykorzystanie pozwala zaoszczędzić sporo energii fachowców. Podobnie jak kartony nadają się dobrze do pakowania drobnych rzeczy.

KOCE PRZEPROWADZKOWE
koce do przeprowadzki
Wykorzystywane do zabezpieczania delikatnych powierzchni takich jak szkło, drewno, obicia tapczanów, krzeseł czy foteli. Dzięki kocom możemy być pewni, że nic nie zostanie porysowane a dodatkowo można je wykorzystywać cały czas ponieważ praktycznie się nie zużywają – dla nas „must have” podczas każdej przeprowadzki.

TAŚMA PAKOWA
taśma do przeprowadzki
Taśma doskonale współpracuje z wieloma wcześniej wymienionymi zabezpieczeniami. Sama jednak doskonale nadaje się do zaklejania drzwi naszych mebli, dzięki czemu nie otworzą się w transporcie. Taśmą przyklejamy także do mebla jego integralne części np. kluczyk od szafki, lub śruby z rozkręconych mebli, co daje nam gwarancję kompletności naszego mienia.

KUFEREK Przeprowadzki i transport dla każdego! 577-022-003